Gizlilik ve Güvenlik

 Teslimat Bilgilerimiz 

sitemiz üzerinden yapılan tüm alışverişleriniz sizlere gizlilik ilkelerimiz doğrultusunda gönderilmektedir. yapılır ve nötr paketler içerisinde sadece size özel hazırlanır. Böylece size paketinizi ulaştıracak kargo/kurye yetkilisi dahil kimse ne taşıdığını bilmez. Paketler üzerinde internet sitesinin adı ya da logosu ya da satın alınan ürün ve içeriği hakkında hiçbir ibare yer almaz.

www.erkeksin.com.tr adresinden yapılan alış verişlerinizde,ürünlerimize vermiş olduğumuz kalite,etkinlik,önem ve görsellik ne kadar önemli ise firmamız, müşterilerimizin bizlerden talep ettikleri ürünlerin ulaşımında ve paketlenmesindeki gizlilikde son derece önemsemektedir. www.erkeksin.com.tr adresimizde yapılan tüm alışverişlerde vermiş oldugunuz bilgiler veri  bankamızda özenle saklanmaktadır. Kısacası kolayca ve rahat bir şekilde özel bilgilerinizi paylaşabileceginiz ve özel hayatınız için özel alışveriş yapabileceginiz özel bir site ve özel danışmanları ile çalışmaktasınız.

 

KREDİ KARTI ile GÜVENLİ ALIŞVERİŞ GARANTİSİ

 

www.erkeksin.com.tr sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için türkiyedeki en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiç bir zaman ve hiç bir koşulda www.erkeksin.com.tr müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiç bir erkexin.com  çalışanı da www.erkeksin.com.tr müşterilerinin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Erkexin sitemizdeki yapmıs oldugunuz tüm alısverisler bankanız ve sizin aranızda gecmektedir.

 

www.erkeksin.com.tr dünyanın kabul gördüğü Global Sign 256-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır. Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve bu şekilde yola çıkar. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz. SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Netscape..vs) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresleri gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Netscape Navigator ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur.

 

www.erkeksin.com.tr belirlediği bu güvenlik standartlarına uygun kalabilmek için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır.

Bitkisel Afrodizyaklar