Erkexin

Erkexin çakşır otlu bitkisel karışım erkekler için üretilmiş yenilenen formülü ile müşterilerinin memnuniyetle tavsiye ettiği güçlü içeriği ile 12 yıldır satışı olan ürünümüzdür.

Erkexin içeriğinde ise;Çakşır otu,ginseng,epimedium,zencefil,macha,tongatali,keçiboynuzu,tarçın,çoban çökerten ve polen bulunmaktadır.

Erkexin kullanımı ise;Erkexin 48 saat ara ile 1 adet tüketilebilir.Aşırı miktarda kullanımı tavsiye edilmez.Alkol ile birlikte kullanılmamaktadır.Hamile emziren anneler tüketemez.Erkexin kullanırken başka bir takviye kullanılmadan önce temsilcilerimize danışılmalıdır.

Erkexin aktiviteden oralama 30 dakika önce aç karnına bol su le kullanılmalıdır.Serin kuru alanlarda muhafaza edilmelidir.Bitkisel gıda takviyesidir.İçerisindeki bitkiler uzmanlar tarafından bilimsel olarak yapılan araştırmalarda bir çok cinsel sorunların giderilmesinde yardımcı olduğu açıklanmıştır.Erkexin ürünü cinsel sorunların tedavisinde yardımcı ek gıda ürünüdür.

Erkexin ilaç değildir.Erkexin binlerce müşterisinin memnuniyetini almış 12 yıldır satışı olan güvenle kullanabileceğiniz bitkisel gıda takviyesidir.Erkexin çakşır otlu bitkisel karışım faydaları ve kullanımları hakkında merak ettiklerinizi uzman temsilcilerimize danışabilirsiniz.

''Madem Erkeksin O zaman Erkexin''

Etiketler: Erkexin, erkexin bitkisel afrodizyak, erkexin erkek afrodizyak, erkexin çakşır otlu bitkisel afrodizyak, erkexin cinsel ürünler, erkexin geciktirici, cinsel ürünler, bitkisel ürünler, bitkisel cinsel ürünler,