Geciktirici Haplar

Geciktirici Haplar
Geciktirici Haplar ereksiyon erken boşalma sorunlarında kullandırılan cinsel sağlık sorunlarının giderilmesinde yardımcı ürünlerdir.Üroloji uzmanları gerekli tetkikleri yaptıktan sonra uygun olan gerekli ilaç ya da ilaçları reçete ile kişilere ileterek tedavisinin başlanmasını saglamaktadır.Bu konuda üroloji uzmanı Operatör Doktor Mustafa Günhan beyefendinin açıklamalarını okuyalım

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa Günhan
Halk arasında iktidarsızlık, sertleşme sorunu veya ereksiyon problemi olarak adlandırılan erektil disfonksiyon sorunu ve tedavisi hakkında merak edilenleri konulu makalemizde okuyabilirsiniz

Halk arasında iktidarsızlık, tıbbi literatürde erektil disfonksiyon sorunu, penisin yeterli sertliğe ulaşamadığından penetrasyonu, yani ilişkiyi sağlayamaması veya ilişki sırasında ilişkinin bütünlüğünü koruyamaması anlamına gelir. Bunun altında pek çok sebep yer alabilir ve bu sebepler psikolojik ve organik olmak üzere ikiye ayrılır.

Normal şartlar altında penisin ortasından idrar üretra dediğimiz idrar borusu geçer. Bunun sağ ve solunda süngerimsi dokular vardır. Bu süngerimsi kokular içerisinde delikler bulunur ve bu deliklerin her birinin bir atar damarı ve toplar damarı vardır. Penis uyarıldığında penisin içindeki süngerimsi dokudaki boşluklardaki kan akımı artacağı için içleri kanla dolmaya başlar ve ereksiyon gerçekleşir.

Uyarı devam ederse peniste tam bir sertlik oluşur. Vücut kendi mekanizmasını korumak amacıyla gelen kanın toplar damara kaçmasını engellemek amacıyla birtakım önlemler alır. Büyüyen, kanla dolan boşluklar toplar damara bası yaparak toplar damarın içerisindeki kanın tuzakta kalmasını sağlar. Bu da ereksiyonu devam ettirir. Uyarı sonlandırılırsa, bu boşluklar sönmeye başlar, sönünce toplar damar üzerindeki baskı kalkar, gelen kan toplar damara geçerek işlev sonuçlandırılır. İşte bu sistemi etkileyen herhangi bir faktör ereksiyon, yani iktidarsızlık problemi olarak ortaya çıkmaktadır.

Sertleşme sorunu nedenleri

Diyabet, kronik böbrek yetmezliği, kronik karaciğer hastalıkları, obezite, kolesterolün yüksek olması gibi şiddetli damar hastalıkları gibi kronik hastalıklar, hastanın uzun süredir tütün ürünleri ve sigara içmesi, geçirdiği ciddi hastalıklar ve sistemik rahatsızlıklar sertleşme problemine yol açabilir. Kronik prostat kanseri ameliyatı sonucunda da hastada sertleşme sorunları görülebilir çünkü bu ameliyatta sinirler tahrip edilir. Sertleşme sorununa hormonsal faktörler de neden olur. Testosteron ve prolaktin adı verilen hormonlardaki bozukluklar ereksiyon sorunlarına yol açar. Buna ek olarak performans anksiyetesi gibi sorunlar, depresyon gibi nedenler de ereksiyon problemlerine yol açabilir.

Performans anksiyetesi sadece ileri yaşta değil, genç yaştaki erkeklerde de görülebilir. Cinsel ilişki sırasında bir ya da iki kez başarısız olan, ereksiyon olmakta zorlanan hasta daha sonraki ilişkilerinde bunu performansı ile denemeye çalışır. Başarısızlık başarısızlığı getirdiği için daha çok başarısız olur ve psikolojik olarak problem yaşamaya başlar. Bütün hastalarda en önemli şey böyle bir problemin varlığında mutlaka bir üroloğa danışması ve bu sorunu kendi kendine değil, bir profesyonel yardımı ile tedavi ettirmeye, altında yatan faktörün araştırılmasına yardımcı olmaya çalışmasıdır.

Geciktirici Haplar hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz tarafından alabilirsiniz

geciktirici haplar Geciktirici Haplaren iyi geciktirici hap hangisi  novagra geciktirici hap yorumları geciktirici hap eczane en etkili geciktirici hap geciktirici hap eczanede satılırmı geciktirici hap ekşi geciktirici hap yan etkileri en iyi geciktirici hap forum