en güçlü doğal afrodizyaklar

en güçlü doğal afrodizyaklar

en güçlü doğal afrodizyaklar güvenle kullanabileceginiz afrodizyak ürünler hakkında bilgi almak en güçlü doğal afrodizyaklar en çok tercih edilen afrodizyaklar hangileridir sorularınıza temsilcilerimizden yanıt alabilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen en güçlü doğal afrodizyaklar etkileri ve kullanımları nasıl olmalıdır? Afrodizyak besinler nelerdir?

en güçlü doğal afrodizyaklar olarak bilinen ginseng, epimedium, çakşır otu, tangotali, keçi boynuzu, zencefil, polen agırlıklı olmak üzere yüzlerce çeşit bitki ismi sayabiliriz

Dr. Ender Saraç, kadınlara ve erkeklere özel hazırlanan afrodizyaklar hakkında bilgi verdi:
Erkekler için;
Ginseng: Yorgunluğun atılmasını, cinsel organın kanlanmasını ve erkeğin zindelik kazanmasını sağlıyor. Jel, kapsül, tablet veya tamamen doğal formunda kullanılıyor. 1-2 haftalık kürler şeklinde uygulanıyor.
Zencefil: Cinsel soğukluğu giderici, vücudu ısıtıcı, canlandırıcı. Yemeklere baharat olarak katılabilir. Balla karıştırılıp yenebilir. Kullanım süresi bir hafta-10 gün.
Isırgan otu: Toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırıyor. Karışımlarda, salata veya çay olarak tüketilebilir. Kullanım süresi serbest.
Çakşır kökü: İstek artırıcı. Genellikle suyu içiliyor. Birkaç hafta tüketiliyor.

Kadınlar için;
Karanfil: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Toksin atılmasına yardımcı oluyor. Taneyle tüketiliyor. Uzun süre kullanılabilir.
Kişniş: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Baharat olarak tatlılara ve yiyeceklere katılabiliyor.
Tarçın: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Kabuk ve toz olarak tüketilebilir.
Fesleğen: Canlandırıcı etkisi var. Baharat olarak kullanılıyor.
Susamyağı: Masajla dolaşımı canlandırır. Bazı noktalarda cinsel uyarıcı etkisi yapıyor. Ilındırılmış yağ olarak kullanılıyor.
İşte, erkeklere özel formül:
1 kg. iyi kalitede bal içine 250 gr. toz zencefil,100 gr. toz zerdeçal, 50-60 gr. kabukları ayıklanmış ve dövülmüş kakule,1-2 gr. hakiki safran, 50-60 gr. dövülmüş kişniş, 1-2 tatlı kaşığı arısütü, 2 tatlı kaşığı polen ,100 gr. kabuksuz, dövülmüş antep fıstığı ve 100 gr. çamfıstığı katın. Tümünü tatlı kaşığıyla karıştırın. Işık görmeyecek biçimde serin ve loş bir ortamda saklayabilirsiniz. Günde 2 kez (Sabah ve akşam) bir çorba kaşığı kadar yenebilir.
Fındık mucizesi:Dr. Ender Saraç, afrodizyaklar kadar vitaminlerin de cinsel sağlık üzerinde etkili olduğunu belirterek nasıl etki gösterdiğini anlattı: 'Erkeklerde öncelikle E vitaminin canlandırıcı etkisini açıklamak gerekiyor. Hap olarak alınabileceği gibi antepfıstığı, badem, ceviz ve fındık E vitamini yönünden zengindir. Özellikle fındık, E vitamininin yanı sıra bazı değerli minarelleri içeren ve en önemlisi doymamış yağ asitlerine sahip bir besin. B vitaminleri de vücudun yorgunluğunu atarak bedenin canlı ve zinde kalmasını sağlıyor