cinsel gücü artıran bitkisel macunlar

cinsel gücü artıran bitkisel macunlar performans cinsel güç artırıcı özellikleri ile bilinen bitkilerin öğütülerek bal ile karıştırılması sonucunda cinsel gücü artıran bitkisel macunlar elde edilmektedir. cinsel gücü artıran bitkisel macunlar içeriklerini incelediğimizde epimedium,çakşır otu,ginseng,zencefil,keçi boynuzu,ak günlük,polen,tarçın gibi bir çok bitkiler öğütülerek çiçek balı ile karıştırılırak cinsel gücü artıran bitkisel macunlar hazırlanmasındaki bu bitkilerin özelliklerine kısaca bir göz atalım

Cinsel gücü artıran 17 bitki Şifalı bitkiler cinsel yaşamda da etkili oluyor. İşte cinsel gücü artıran 17 doğal afrodizyak bitki...

Ginseng

1 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Çin'de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek derecede iyi hissettirir.

Rezene

2 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki En eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay yapılarak içilebilir.

Lavanta

3 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, cinsel yaşamı güçlendirir.

Karanfil tanesi

4 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.

Haşhaş tohumu

5 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Haşhaş tohumu cinsel performansı artırır.

Polen

6 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında belli ölçüde testesteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunuyor. Ayrıca içerisinde birçok vitamin, mineral ve aminoasit bulunur.

Zencefil

7 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.) Yemeklerde baharat olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenilebilir. Bir hafta veya 10 gün kadar kullanılmalıdır.

Tarçın

8 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki İştah açıcıdır. Sinirsel rahatlık veren bir kokusu vardır. Gaz söktürücü ve antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak olarak da kullanılabilir. Kışın içilen bitki çaylarına konulabilir. Tarçın yağı hoş kokusundan dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Hardal

9 / 17     Cinsel gücü artıran 17 bitki Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırır.

Süsen

10 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Süsen kökü tozu her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.

Yasemin

11 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Likörleri kokulandıran harika kokulu yasemin çiçeği etkili bir uyarıcıdır.

Meyan kökü

12 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Meyan kökünden elde edilen toz, maden suyu ile karıştırılınca kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelir.

Vanilya

13 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla uyarıcı etki yaratır.

Roka

14 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Bolca demir ve C vitanimi içeren roka, alyuvarlar için iyidir. Ayrıca cinsel gücü de artırır.

Maydanoz

15 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Yemeklere lezzet katan madanoz cinsel yaşama da lezzet katar.

Kekik

16 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Güçlü etkileri olan kekik özellikle erkeklerde uyarıcıdır.

Arı sütü

17 / 17  Cinsel gücü artıran 17 bitki Cinsel bezleri geliştiren arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir.

cinsel gücü artıran macun isimleri, cinsel gücü artıran bitkisel macunlar, epimedyumlu macun yorumları, cinsel macun çeşitleri, epimedyumlu macun faydaları, themra epimedyumlu macun yasaklandı, epimedyumlu macun ne işe yarar, epimedyumlu macun kadınlar kulübü, epimedyumlu macun nasıl kullanılır,