Erkek Afrodizyak Haplar

 

Erkek afrodizyak haplar en çok tercih edilen Erkek Afrodizyak haplar hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşünüz.

Afrodizyak Etkili Bitkiler:

Ginseng:Çin'de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek derecede iyi hissettirir.

Rezene:En eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay yapılarak içilebilir.

Lavanta:Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, cinsel yaşamı güçlendirir.

Karanfil:Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.

Haşhaş:Haşhaş tohumu cinsel performansı artırır.

Polen:Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında belli ölçüde testesteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunuyor. Ayrıca içerisinde birçok vitamin, mineral ve aminoasit bulunur.

Zencefil:Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.) Yemeklerde baharat olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenilebilir. Bir hafta veya 10 gün kadar kullanılmalıdır.

Tarçın:İştah açıcıdır. Sinirsel rahatlık veren bir kokusu vardır. Gaz söktürücü ve antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak olarak da kullanılabilir. Kışın içilen bitki çaylarına konulabilir. Tarçın yağı hoş kokusundan dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Hardal:Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırır.

Süsen:Süsen kökü tozu her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.

Yasemin:Likörleri kokulandıran harika kokulu yasemin çiçeği etkili bir uyarıcıdır.

Meyan Kökü:Meyan kökünden elde edilen toz, maden suyu ile karıştırılınca kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelir.

Vanilya:Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla uyarıcı etki yaratır.

Roka:Bolca demir ve C vitanimi içeren roka, alyuvarlar için iyidir. Ayrıca cinsel gücü de artırır.

Maydonoz:Yemeklere lezzet katan madanoz cinsel yaşama da lezzet katar.

Kekik:Güçlü etkileri olan kekik özellikle erkeklerde uyarıcıdır.

Arı Sütü:Cinsel bezleri geliştiren arı sütünün etkileri kısa zamanda hissedilir.